HDS Bielsko Biała transport i usługi relokacji

Nasza firma specjalizuje się w transporcie HDS już od kilkudziesięciu lat. Głównie zajmujemy się załadunkiem, rozładunkiem i relokacją maszyn, urządzeń i sprzętu oraz wieloma innymi usługami transportowymi. Przez lata mieliśmy do czynienia z bardzo dużą liczbą różnorodnych transportów, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia w temacie relokacja maszyn Śląsk. Nasze usługi:

  • transport, relokacja, załadunek i rozładunek maszyn (np. tokarki, frezarki, maszyny CNC), sprzętów budowlanych, urządzeń
  • usługi wózkiem widłowym
  • transport kontenerów biurowych, sanitarnych, morskich, budowlanych, socjalnych
  • transport materiałów budowlanych na paletach i rozładunek HDS
  • ponadgabarytowy i ponadnormatywny
  • inne nietypowe i niestandardowe zlecenia
Zobacz zdjęcia realizacji
hds bielsko biała transport hds bielsko-biała usługi
Współpracowaliśmy z klientami z branż
Automotive
Przemysł budowlany
Przemysł energetyczny
Przemysł produkcyjny
Przemysł rolniczy
Branża meblarska

HDS Bielsko-Biała kilkadziesiąt lat doświadczenia

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Działamy tak, aby sprawnie i szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie przetransportować ładunek klienta. Od pokoleń działamy w tej branży, a to przekłada się na najwyższą jakość transportu.

Rzetelność i terminowość

Pilnujemy, aby każde powierzone nam zlecenie było wykonane w ustalonym terminie. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem i informujemy o przebiegu transportu. Naszym głównym celem jest pełne zadowolenie klienta i bezpieczny transport, relokacja i rozładunek.

Niestandardowe i indywidualne zlecenia

W ramach każdego zlecenia opracowujemy indywidualną strategię, aby przetransportować przedmioty, których transport na pierwszy rzut oka wydaje się niewykonalny. Pracowaliśmy w najcięższych warunkach terenowych z różnymi typami gabarytów, co pozwala nam działać profesjonalne i na czas niezależnie od typu zlecenia.

Optymalna cena

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego transportu i zlecenia, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą cenę.

transport hds bielsko załadunek hds

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Mamy duże doświadczenie w przewozie i relokacji maszyn i urządzeń, które są bardzo podatne na uszkodzenia, a więc liczy się duża precyzja i bezpieczeństwo. W przypadku takich sprzętów (czy to budowlanych czy maszyny CNC) nawet najmniejsze uszkodzenia mogą być bardzo kosztowne. Bezpieczne przetransportowanie ładunku z punktu A do B to również brak zbędnych przestojów w pracy. Posiadamy kompetentny i rzetelny zespół, co umożliwia nam szybki transport, bez zbędnych komplikacji.

Aby otrzymać wycenę Twojego zlecenia skontaktuj się z nami. Omówimy szczegóły, zaproponujemy najlepszą trasę i odpowiednie zaplecze sprzętowe, który pasuje do tego typu zadania. W przypadku relokacji sprzętu budowlanego dokładnie zaplanujemy każdy etap relokacji. W razie potrzeby przeprowadzamy wizję lokalną, aby jak najlepiej zaplanować operację pod kątem logistycznym.

HDS - usługi transportowe, ciężarowe

Działamy na terenie Bielsko-Białej i okolic jak również całej Polski. Usługi transportowe z hydraulicznym dźwigiem samochodowym (HDS) to nasza specjalność. Dzięki tak zbudowanej konstrukcji HDS umożliwia realizację wielu skomplikowanych zadań logistycznych i transportowych (pion i poziom). Żuraw HDS jest na tym samym samochodzie ciężarowym, który transportuje ładunek. Dzięki temu w wielu przypadkach nie musimy korzystać z dodatkowego sprzętu, a co za tym idzie oszczędzamy czas i pieniądze.

Zadzwoń +48 606 727 905