HDS Katowice transport i usługi, relokacje załadunki

Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się usługami i transportem HDS Katowice, okolice i cała Polska. Posiadamy odpowiedni sprzęt oraz zespół specjalistów, który sprawnie zajmie się relokacją maszyny, urządzeń, kontenerów lub innego sprzętu. Wykonamy też rozładunek i załadunek, jak również inne usługi, które możemy wykonać samochodem ciężarowym HDS lub wózkiem widłowym do przenoszenia dużych i ciężkich ładunków i maszyn. Zaplanujemy cały proces od załadowania ładunku na samochód ciężarowy do rozładowania maszyny (lub innego ładunku) i ustawienia jej na hali. Specjalizujemy się w transporcie:

  • transport HDS i relokacje
  • załadunek i rozładunek maszyn (np. tokarki, frezarki, maszyny CNC), sprzętów budowlanych, urządzeń
  • usługi wózkiem widłowym
  • transport kontenerów budowlanych, biurowych, morskich, socjalnych
  • transport żwiru, piasku, ziemi i innych materiałów i rozładunek za pomocą dźwigu HDS w trudno dostępne miejsca
  • ponadnormatywny i ponadgabarytowy
  • transport podnośników, zwyżek
  • inne zlecenia transportowe, które wymagają dużego doświadczenia
Zobacz zdjęcia realizacji
hds katowice transport hds katowice usługi
Współpracowaliśmy z klientami z branż
Automotive
Przemysł budowlany
Przemysł energetyczny
Przemysł produkcyjny
Przemysł rolniczy
Branża meblarska

HDS Katowice kilkadziesiąt lat doświadczenia i bezpieczne usługi

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Zlecenia nam powierzone są wykonywane sprawnie i bezpiecznie. Transportem HDS zajmujemy się od pokoleń, dostarczając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Rzetelność i terminowość

Od kilkudziesięciu lat podstawą naszej działalności jest rzetelne działanie, bezpieczny transport oraz pilnowanie terminów, aby dostarczyć ładunek w ustalonym czasie.

Nowoczesna flota i nietypowe zlecenia

Nasze elastyczne podejście w połączeniu z bogatym doświadczeniem i nowoczesną flotą pojazdów i sprzętu, pozwala nam wykonywać najbardziej nietypowe rozwiązania transportowe i usługi z wykorzystaniem HDS.

Dopasowana i indywidualna cena

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego transportu i zlecenia, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą cenę.

transport hds katowice

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Wykorzystujemy nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie, aby bezpiecznie przewozić maszyny, urządzenia i sprzęt, które są wysoce podatne na uszkodzenia. W przypadku takiego transportu maszyn liczy się duża precyzja i bezpieczeństwo. Nawet małe uszkodzenia z pozoru proste, mogą okazać się bardzo kosztowne. Bezpieczny transport HDS Katowice ładunku z punktu A do B z rozładunkiem i relokacją. Posiadamy kompetentny i rzetelny zespół, dlatego zapewniamy sprawny transport, bez zbędnych komplikacji.

Masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę Twojego zlecenia? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Omówimy szczegóły, wybierzemy najlepszą trasę i odpowiednie zaplecze sprzętowe, które sprawdzi się do danego zlecenia. W przypadku relokacji sprzętu, urządzeń czy maszyn, dokładnie zaplanujemy każdy etap relokacji i ustawienia maszyny w hali. Przeprowadzimy też wizję lokalną, aby jak najlepiej zaplanować transport pod kątem logistycznym.

Usługi HDS Katowice transportowe

Usługi i transport HDS Katowice i okolice jak również cała Polska. Nowoczesna flota pojazdów z wykwalifikowaną kadrą. Usługi transportowe z hydraulicznym dźwigiem samochodowym (HDS) to nasza specjalność. Dzięki tak zbudowanej konstrukcji HDS umożliwia realizację wielu skomplikowanych zadań logistycznych i transportowych (pion i poziom). Dźwig HDS jest na tym samym samochodzie ciężarowym, który transportuje ładunek. Dzięki temu często nie trzeba korzystać z dodatkowego sprzętu, a co za tym idzie oszczędzamy czas i pieniądze.

Zadzwoń +48 606 727 905