Transport HDS Śląsk

Nasza rodzinna firma już od kilkudziesięciu lat działa na rynku transportu HDS na Śląsku, w całej Polsce i Europie. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów ciężarowych HDS, specjalistyczne wóżki widłowe o dużym udźwigu oraz inny sprzęt i pojazdy do transportu maszyn, ciężkich ładunków, relokacja maszyn Śląsk i urządzeń. Zajmujemy się kompleksową obsługą od ustalenia szczegołów transportu, zaplanowanie trasy, niezbędne dokumenty, aż po załadunek i rozładonek. Cały proces transportu HDS jest przez nas dokładnie zaplanowany, aby w pełni bezpiecznie przetransportować ładunek, maszynę lub inny sprzęt. Specjalizujemy się również w relokacji maszyn, dlatego po przetransportowaniu maszyny, ustawimy ją na Twojej nowej hali. Najczęściej wykonywane przez nas zlecenia to:

  • transport HDS i relokacje
  • załadunek i rozładunek maszyn (np. tokarki, frezarki, maszyny CNC), sprzętów budowlanych, urządzeń
  • usługi wózkiem widłowym
  • transport kontenerów budowlanych, biurowych, morskich, socjalnych
  • transport żwiru, piasku, ziemi i innych materiałów i rozładunek za pomocą dźwigu HDS w trudno dostępne miejsca
  • ponadnormatywny i ponadgabarytowy
  • transport podnośników, zwyżek
  • inne zlecenia transportowe, które wymagają dużego doświadczenia
Zobacz zdjęcia realizacji
transport hds śląsk usługi hds śląsk
Współpracowaliśmy z klientami z branż
Automotive
Przemysł budowlany
Przemysł energetyczny
Przemysł produkcyjny
Przemysł rolniczy
Branża meblarska

HDS Katowice kilkadziesiąt lat doświadczenia i bezpieczne usługi

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Jesteśmy na rynku transportu HDS kilkadziesiąt lat, dlatego stawiamy na bezpieczne i sprawdzone rozwiązania. Zadowolenie klienta i bezpieczeństwo transportowanego ładunku, stawiamy na pierwszym miejscu.

Rzetelność i terminowość

Działamy rzetelnie i terminowo, dlatego transportowane przez nas maszyny i ładunki, bezpiecznie trafiają do celu, w przewidzianym terminie.

Nowoczesna flota i nietypowe zlecenia

Wykonujemy nawet najbardziej wymagające i nietypowe zlecenia transportowe. Duże doświadczenie w połączeniu z nowoczesną flotą pojazdów i sprzętu, zapewniają dobry czas realizacji.

Dopasowana i indywidualna cena

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego transportu i zlecenia, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą cenę.

hds śląsk

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Wykorzystujemy nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie, aby bezpiecznie przewozić maszyny, urządzenia i sprzęt, które są wysoce podatne na uszkodzenia. W przypadku takiego transportu maszyn liczy się duża precyzja i bezpieczeństwo. Nawet małe uszkodzenia z pozoru proste, mogą okazać się bardzo kosztowne. Bezpieczny transport HDS Śląsk ładunku z punktu A do B z rozładunkiem i relokacją. Posiadamy kompetentny i rzetelny zespół, dlatego zapewniamy sprawny transport, bez zbędnych komplikacji.

Masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę Twojego zlecenia? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Omówimy szczegóły, wybierzemy najlepszą trasę i odpowiednie zaplecze sprzętowe, które sprawdzi się do danego zlecenia. W przypadku relokacji sprzętu, urządzeń czy maszyn, dokładnie zaplanujemy każdy etap relokacji i ustawienia maszyny w hali. Przeprowadzimy też wizję lokalną, aby jak najlepiej zaplanować transport pod kątem logistycznym.

Usługi HDS Śląsk transportowe

Usługi i transport HDS Śląsk i okolice jak również cała Polska. Nowoczesna flota pojazdów z wykwalifikowaną kadrą. Usługi transportowe z hydraulicznym dźwigiem samochodowym (HDS) to nasza specjalność. Dzięki tak zbudowanej konstrukcji HDS umożliwia realizację wielu skomplikowanych zadań logistycznych i transportowych (pion i poziom). Dźwig HDS jest na tym samym samochodzie ciężarowym, który transportuje ładunek. Dzięki temu często nie trzeba korzystać z dodatkowego sprzętu, a co za tym idzie oszczędzamy czas i pieniądze.

Zadzwoń +48 606 727 905