Relokacja maszyn Śląsk

Od kilkudziesięciu lat zajmujemy się relokacją maszyn, urządzeń, ciężkiego sprzętu, linii produkcyjnych. Posiadamy profesjonalny sprzęt i samochody ciężarowe do załadunku, przewozu i rozładunku HDS oraz wózki widłowe do przenoszenia ciężkich maszyn i urządzeń. Możemy wykonać transport dla pojedynczej maszyny jak również relokację całego parku maszynowego do nowej siedziby. Każdą relokacje maszyn wykonujemy w dbałości o spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Sprawnie dostarczymy maszynę na miejsce, aby dotarła nienaruszona, w pełni sprawna i gotowa do działania, tak żeby nie powodować zbędnych przestojów w produkcji. Korzystając z naszego dużego doświadczenia w relokacji maszyn wykonujemy nawet najtrudniejsze i nietypowe zlecenia.

Dokładnie planujemy cały proces relokacji maszyn od załadunku, po wybór najlepszej trasy, rozładunku i odpowiednim ustawieniu, instalacji, uruchomieniu maszyny. Zaplanujemy cały proces od załadowania ładunku na samochód ciężarowy do rozładowania maszyny (lub innego ładunku) i ustawienia jej na hali. Specjalizujemy się w:

  • relokacje maszyn
  • transport HDS
  • załadunek i rozładunek maszyn (np. tokarki, frezarki, maszyny CNC), sprzętów budowlanych, urządzeń
  • transport podnośników, zwyżek
  • usługi wózkiem widłowym
  • ponadnormatywny i ponadgabarytowy
  • inne nietypowe zlecenia transportowe, które wymagają dużego doświadczenia i sprawnego działania
Zobacz zdjęcia realizacji
relokacja maszyn śląsk relokacja maszyn i transport śląsk
Współpracowaliśmy z klientami z branż
Automotive
Przemysł budowlany
Przemysł energetyczny
Przemysł produkcyjny
Przemysł rolniczy
Branża meblarska

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w transporcie i relokacji maszyn

Doświadczenie i bezpieczeństwo

Działamy sprawnie, rzetelnie i bezpiecznie. Transportem HDS i relokacją maszyn zajmujemy się od pokoleń, dostarczając profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.

Rzetelność i terminowość

Od kilkudziesięciu lat podstawą naszej działalności jest rzetelne działanie, bezpieczny transport oraz pilnowanie terminów, aby dostarczyć ładunek w ustalonym czasie.

Nowoczesna flota i nietypowe zlecenia

Nasze elastyczne podejście w połączeniu z bogatym doświadczeniem i nowoczesną flotą pojazdów i sprzętu, pozwala nam wykonywać najbardziej nietypowe rozwiązania transportowe i usługi z wykorzystaniem HDS.

Dopasowana i indywidualna cena

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego transportu i zlecenia, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą cenę.

relokacja i przeprowadzki przemysłowe śląsk

Serdecznie zapraszamy do współpracy. W pełni wykorzystujemy nasze kilkadziesiąt lat doświadczenia, aby bezpiecznie przewozić maszyny, urządzenia i sprzęt, które są wysoce podatne na uszkodzenia. W przypadku takiego transportu maszyn liczy się duża precyzja i bezpieczeństwo. Dobrze wiemy, że nawet najmniejsze uszkodzenia mogą naruszyć maszynę, dlatego dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa stosujemy silne mocowania i wiązania, które utrzymają nawet najcięższy sprzęt. Bezpieczne przeprowadzki i relokacje maszyn Śląsk i okolice z rozładunkiem i instalacją. Posiadamy kompetentny i rzetelny zespół, dlatego zapewniamy sprawny transport, bez zbędnych komplikacji.

Masz pytania lub chcesz otrzymać wycenę Twojego zlecenia? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Omówimy szczegóły, dobierzemy odpowiednie zaplecze sprzętowe, które sprawdzi się do danego zlecenia. W przypadku relokacji sprzętu, urządzeń czy maszyn, dokładnie zaplanujemy każdy etap relokacji i ustawienia maszyny w hali. Przeprowadzimy też wizję lokalną, aby jak najlepiej zaplanować transport pod kątem logistycznym.

Kompleksowa relokacja maszyn i transport Śląsk i okolice

Relokacja maszyn Śląsk i okolice jak również cała Polska. Nowoczesna flota pojazdów z wykwalifikowaną kadrą. Usługi transportowe z wykorzystaniem samochodów z hydraulicznym dźwigiem samochodowym (HDS) to nasza specjalność. Dzięki tak zbudowanej konstrukcji HDS umożliwia realizację wielu skomplikowanych zadań logistycznych i transportowych (pion i poziom). Dźwig HDS jest na tym samym samochodzie ciężarowym, który transportuje ładunek. Dzięki temu często nie trzeba korzystać z dodatkowego sprzętu, a co za tym idzie oszczędzamy czas i pieniądze.

Planowanie relokacji to jeden z najważniejszych etapów. Analizujemy jakie mogą być ewentualne trudności, dlatego możemy zminimalizować ryzyko i wyprzedzić niepożądane zdarzenia, które mogą się wydarzyć na każdym z etapów relokacji maszyny. Dobieramy odpowiednią technologię, dzięki której sprawnie zrealizujemy relokację. Takie przygotowanie sprawia, że jesteśmy gotowi na różne sytuacje awaryjne, dzięki czemu minimalizujemy wszelkie opóźnienia. Nasz zespół zadba również o to, aby rozładunek i instalacja maszyny przebiegły sprawnie, poprzez odpowiednie przygotowanie zakładu czy hali w nowej lokalizacji. Kiedy maszyna jest już poprawnie ustawiona, możemy zająć się jej instalacją, podłączeniem oraz dopasowaniem do nowo istniejących warunków.

Relokacja maszyn Śląsk - działamy kompleksowo, dlatego nasz zespół to doświadczeni przewoźnicy, elektrycy, automatycy, serwisanci, inżynierowie oraz specjaliści ds. logistyki. Przez lata współpracowaliśmy z firmami z różnych branż przemysłowych np. przemysł maszynowy, energetyczny, motoryzacyjny, budowlany itp. To pozwoliło nam zdobyć specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, które umożliwia nam relokacje nawet najbardziej nietypowych lub ciężkich maszyn. Setki pomyślnie przeprowadzonych relokacji na Śląsku iw całej Polsce są potwierdzeniem najwyższej jakości i rzetelności wykonywanych przez nas usług.

Zadzwoń +48 606 727 905