Transport HDS, relokacje maszyn (załadunek i rozładunek)

Nasza firma specjalizuje się w transporcie HDS już od kilkudziesięciu lat. Głównie zajmujemy się załadunkiem, rozładunkiem i relokacją maszyn, urządzeń i sprzętu oraz wieloma innymi usługami transportowymi. Przez lata mieliśmy do czynienia z bardzo dużą liczbą różnorodnych transportów, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować nawet najtrudniejsze zlecenia. Nasze usługi:

  • transport, relokacja, załadunek i rozładunek maszyn (np. tokarki, frezarki, maszyny CNC), sprzętów budowlanych, urządzeń
  • usługi wózkiem widłowym
  • transport kontenerów biurowych, sanitarnych, morskich, budowlanych, socjalnych
  • transport materiałów budowlanych na paletach i rozładunek HDS
  • ponadgabarytowy i ponadnormatywny
  • inne nietypowe i niestandardowe zlecenia
Zobacz zdjęcia realizacji
Image Image

Współpracowaliśmy z klientami z branż

Automotive
Przemysł budowlany
Przemysł energetyczny
Przemysł produkcyjny
Przemysł rolniczy
Branża meblarska
Doświadczenie i bezpieczeństwo

Działamy tak, aby sprawnie i szybko, ale przede wszystkim bezpiecznie przetransportować ładunek klienta. Od pokoleń działamy w tej branży, a to przekłada się na najwyższą jakość transportu.

Rzetelność i terminowość

pilnujemy, aby każde powierzone nam zlecenie było wykonane w ustalonym terminie. Jesteśmy w stałym kontakcie z klientem i informujemy o przebiegu transportu. Naszym głównym celem jest pełne zadowolenie klienta i bezpieczny transport, relokacja i rozładunek.

Niestandardowe i indywidualne zlecenia

W ramach każdego zlecenia opracowujemy indywidualną strategię, aby przetransportować przedmioty, których transport na pierwszy rzut oka wydaje się niewykonalny. Pracowaliśmy w najcięższych warunkach terenowych z różnymi typami gabarytów, co pozwala nam działać profesjonalne i na czas niezależnie od typu zlecenia.

Optymalna cena

Stawiamy na indywidualne podejście do każdego transportu i zlecenia, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować najlepszą cenę.

Zadzwoń +48 606 727 905